Przerwa urlopowa

Od 29 lipca do 15 sierpnia ABC Gallery nieczynna. Przerwa urlopowa. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny (605 446 182).

Codziennie od g.10 do zmroku zapraszamy do Visual Park – stałej ekspozycji ABC Gallery na terenie parku nad Jeziorem Strzeszyńskim.  Realizacje czołowych polskich artystów, m. in. Maurycego Gomulickiego, Jarosława Flicińskiego, Bartosza Kokosińskiego, Piotra Korzeniowskiego i innych (obecnie kolekcja obejmuje 12 rzeźb).
Nowy obiekt Visual Park to realizacja Bogusława Bachorczyka ” Królik, który widział jutro”.

 

 

Bogusław Bachorczyk – otwarcie wystawy

Bogusław Bachorczyk

Chlorofil utracony (wystawa/ ABC Gallery, Poznań

Królik, który widział jutro (realizacja/ Poznański Park Rzeźby Visual Park

Wernisaż 12.06, g 20.00
Wystawa czynna do 22.07.

Zapraszamy na podwójny wernisaż Bogusława Bachorczyka . W galerii pokażemy wystawę „Chlorofil utracony”, natomiast „Królik, który widział jutro” to kolejny, dwunasty już obiekt na terenie Visual Park.
Po wernisażu na scenie Festiwalu Enter koncert SHMIB (Symultaniczna Hybryda Muzyki Improwizowanej z Bioartem) z udziałem Irka Wojtczaka, grupy JAAA!, Leszka Możdżera i… mrówek. Wernisaż i odsłonięcie rzeźby są częścią programu i stanowią preludium do Enter Enea Festival 2017.  Koncerty 13 i 14 czerwca (szczegóły programu na www.enterfestival.pl i na facebooku).

        

« Poprzednia informacja